Replika Omega Seamaster 300'ün harika bir kopyası

Vay, bu gerçekten çok güzel bir saat. Bir an için bu sıradan iltifatın seyretmenin dünyasının dışında ne kadar nadir duyulduğunu düşünün. Farklı nedenlerle bir dizi için replika omega saat seviyorum, ama gizlice saplantılı olmayan biraz dış doğrulama istiyoruz.

Bu yılın Basel dünyasında Omega, tüm bilinçli saat markalarının ne yaptığını yaparak ikonik parçaya saygı duyuyordu - mükemmel bir yeniden yayınlama başlattı. Yeni Omega Seamaster 300, yakışıklı bir parçadır. İlk (kabaca) 41 mm'lik kasa büyüklüğünü bile koruyarak, ilk kasa tasarımıyla tamamen aynıydı.

Bir timepiece makinesi olarak çok şey yaptı ve üst düzey bir özel saat üreticisi için popüler bir miktarda popülerlik kazandı büyüleyici bir şirket. Bununla birlikte, yeni versiyondaki her şey orijinaline karşı bir slav haraç değildir; Hala yeni ve eskileri tanımlamanıza yardımcı olan bazı parçalar var. replika saat omega 2018 versiyonu, eski ve en iyilerinden en iyisi. Seramik çerçeve, yeni Master Ko-Eksenel hareketi ile güçlendirilen kopya Omega'nın sıvı metal teknolojisini içeriyor ve “eski” lümen işaretleyicileriyle kumlanmış kadran, gerçek bir tıkırtı. Diğer saatlerimle kıyaslandığında, hafiftir ve bileğimin etrafına oturur ve bu da beni çok rahatlatır. Bezel tasarımı, saatin geri kalanından çok daha modern, her zamanki karma işaretleri içermiyor ve genel olarak çok temiz bir his sağlıyor - aslında sadece yaşlı lume 'inci' eklentisi vintage oyuna bir avantaj sağlıyor. Yine de geniş ok yakışıklı, saf 1957 - ve mükemmel bir seçenektir.

İlk bakışta, replika saat nedir Omega Seamaster 300'ün çoğunu şüpheci olduğum camdan gördüm. Ama şimdi saati tutup denemek için bir şansım oldu, aslında şu an mevcut olan bu tarzın en iyi kayışı olduğuna inanıyorum.

Çarpışmalar herkes için olmasa da, herkes bir günlüğüne bu replika saat giyip, kendi satış noktasında satılamamışsa şaşıracaktım. Benim için en etkileyici şey, bu saatin 10 yıldan fazla sürdüğü zamandı. Cesur, yenilikçi bir tasarım. Çok sık bu tarih gibi tasarımlar gerçekten hızlı bir şekilde.

 • rolex replika saat
 • saat replika
 • replica rolex
 • omega replika saat
 •  
  Sarıgaz Otogaz Dönüşüm Sistemleri.Küçük Sanayi Sitesi 57/A Blok No:3 Nilufer/BURSA Tel/Fax: 0-224-443=5665
  Sarıgaz Otogaz Dönüşüm Sistemleri. 2008.
           
  s